تماس با امیر علیپور

اولین فروشگاه اینترنتی فیلمنامه | ایده و موضوع ساخت کلیپ طنز اینستاگرام

مهدی مطلبی ، فیلمنامه نویس و کارگردان

مهدی مطلبی ، فیلمنامه نویس و کارگردان


هر هنرمندی بعد از تکمیل اثر خود به عرضه، فروش، اکران و انتشار اثرش فکر می کند و هنرمندان قدرتمند همزمان با شروع و در گام های اولیه به پایان، مخاطب و خریدار فکر می کنند و برنامه ریزی می کنند. هنرمندان فیلمنامه نویس بعد از نوشتن و تکمیل فیلمنامه همیشه دغدغه فروش فیلمنامه را داشته اند. گروه رسانه ای باران با خلاقیت میان رشته ای و حرکتی پیشرو اقدام به راه اندازی اولین فروشگاه اینترنتی فیلمنامه برای فروش آثار فیلمنامه نویسان و نویسندگان ایرانی کرده است.

تهیه کنندگان فیلم ها، کارگردان ها و فیلمسازان، واینرها و شاخ های مجازی، بازیگران انواع ژانرها، تولیدکنندگان صداوسیما، دانشجویان انواع دوره های فیلمسازی و … خریداران فروشگاه اینترنتی فیلمنامه برای ساخت انواع فیلم و ویدیو و کلیپ هستند که فیلمنامه ها با قیمت های فوق العاده عرضه می شود و با خرید فیلمنامه بصورت آنلاین می توانند فیلمنامه را دانلود و از همان لحظه مورد استفاده قرار دهند.

در کنار فروشگاه اینترنتی فیلمنامه انواع خدمات فیلمسازی مثل معرفی بازیگر و عوامل صحنه و پشت صحنه فیلمسازی، پیداکردن لوکیشن، فیلمبرداری، صدابرداری، تدوین، تصحیح رنگ، اکران و انتشار و … ارائه می گردد.

 

http://www.mybaran.com/product-category/فیلمنامه/

 

اخبار

فروش فیلمنامه در ایرانفروشگاه اینترنتی فیلمنامهفيلمنامهموضوع برای ساخت کلیپ طنز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *