تماس با امیر علیپور

قیمت ساخت کلیپ

قیمت ساخت کلیپ

قیمت ساخت کلیپهمین اول بگم که همه قیمت هایی که اینجا نوشته شده است قابل مذاکره و بسیار قابل تغییر می باشد و ما اگر اینجا قیمت نوشتیم فقط برای ذکر برخی از محدوده و بازه حدودی قیمت هاست تا بتوانید برنامه ریزی حدودی داشته باشید اما همین جا عنوان کنم که بصورت شبانه روزی می توانید برای راه حل های زیادی که برای انواع مختلف فیلمسازی هست با شماره 09121943801 امیر علیپور تماس بگیرید.

 

چه نوع کلیپی؟

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام؟ ساخت انیمیشن تبلیغاتی؟ ساخت کلیپ آموزشی؟ ساخت کلیپ تولد؟ ساخت کلیپ با عکس؟

بسته به نوع کار و درخواست سفارش دهنده نوع کار متفاوت است و براساس کیفیت خروجی می تواند قیمت متفاوتی از حقوق یک روزه یک نفر تا چندین میلیارد داشته باشد.

 

چه زمانی؟ زمان اش چقدر باشه؟

حتما قیمت ساخت تیزر یک دقیقه ای با ساخت فیلم ده دقیقه ای متفاوت است. همچنین محدودیت های زمانی نوع پخش و خروجی را در ساخت کلیپ باید در نظر گرفت و با توجه به نحوه نمایش و اکران و انتشار دست به ساخت کلیپ زد. براساس ثانیه، دقیقه، ساعت خروجی و یا راش ورودی می تواند قیمت ساخت کلیپ متغییر باشد. از ثانیه ای هزار تومان تا ثانیه ای چندین میلیون تومان این تعرفه می تواند نسبت به جزئیات و تعداد پردازش روی فیلم ارزش گذاری شود.

 

چه خدماتی نیاز دارید؟

ساخت کلیپ مراحل و جزئیات بسیار زیادی می تواند داشته باشید اما عمومی ترین مراحل آن شامل ایده، موضوع و فیلمنامه، بازیگر، لوکیشن، اکسسوار و وسایل صحنه، فیلمبرداری، صدابرداری، گریم، کارگردانی، تدوین، اصلاح رنگ، صداگذاری و انتشار می باشد.

هزینه ساخت کلیپکه سفارش دهنده کلیپ و فیلم می تواند براساس نیاز خود و یا تشخیص گروه سازنده بخشی از مراحل حذف و یا در هم ادغام و یا توسط یک یا چند نفر انجام شود. مثلا یک نفر می تواند مراحل فیلمنامه، بازیگری، فیلمبرداری و تدوین و انتشار را انجام دهد و یا برای هر مرحله چند نفر تخصصی و گروهی انجام شود.

قیمت فیلمنامه و سناریو کلیپ و فیلم چند؟

براساس تجربه و شهرت فیلمنامه نویس و هنرمند نویسنده این مبلغ از پانصد هزار تومان تا چند صد میلیون متغیر می باشد. برای کلیپ های اینستاگرامی از سیصد هزار تومن تا دو میلیون، برای فیلمنامه فیلم تبلیغاتی از یک میلیون تا پنج میلیون، برای فیلم کوتاه از دو میلیون تا ده میلیون، برای فیلم سینمایی از ده میلیون تا دویست میلیون، برای سریال از دو میلیون تا پنج میلیون برای هر قسمت تعرفه عمومی فیلمنامه نویسی می باشد.

 

قیمت دستمزد بازیگر کلیپ و فیلم چند؟

براساس زن و مرد، بچه یا بزرگسال، نوع فیلم، تعداد ساعات و روز آفیش بازیگر، دوری و نزدیکی و سختی فیلم، عوامل و هنرمندان فیلم، نوع پوشش و گریم، نوع خروجی و محل نمایش و اکران فیلم و سایر عوامل فیلم از ساعتی صد هزار تا چند صد میلیون قیمت دستمزد برای هر روز قابل تغییر می باشد. سیصد هزار تا پنج میلیون برای کلیپ اینستاگرام، پانصد تا پنج میلیون برای کلیپ تبلیغاتی و … دستمزد معمولی بازیگر برای هر آفیش می باشد اما براساس استثنا و معروفیت بازیگر تا چند میلیارد هم دستمزد قابل مذاکره و قابل پرداخت می باشد.

پشت صحنه موزیک ویدئو و مراحل ساخت موزیک ویدیو

پشت صحنه موزیک ویدئو و مراحل ساخت موزیک ویدیو

تعرفه فیلمبرداری و دستمزد فیلمبردار و گروه فیلمبرداری چند؟

در فیلمسازی معمولا عوامل هنری و ابزار بیشترین هزینه را دارند و فیلمبرداری از گروه هایی که بیشتر هزینه را دارد، چون هزینه تجهیزات فیلمبرداری معمولا خرید یا اجاره اش بالاست.

گروه فیلمبرداری براساس اینکه چقدر تجهیزات دارند و چقدر فیلم عوامل بیشتری دارد، می تواند تا چندین نفر به عنوان دستیار داشته باشد که هر دستیار کارهای تخصصی مثل فوکوس، نور، هلی شات، کرین من، برق و … داشته باشد.

دستمزد فیلمبردار و یا مدیر فیلمبرداری از 500 تا چند میلیون برای هر جلسه فیلمبرداری و یا روزانه می باشد. تعرفه دستمزد دستیار فیلمبرداری هم از 200 تا 500 متغیر می باشد.

 

قیمت و تعرفه تدوین فیلم:

 

موارد استثناها چطوره؟

ساخت فیلم و کلیپ، کاری خیلی هنری، خلاقانه است که می تواند تمام حرف ها و اعدادی که بالا گفتم رو بشکونه و … و بسیار قایل صحبت و مذاکره است، پس برای نتیجه بهتر پیشنهاد می کنم که تماس بگیرید و با چایی آماده در خدمت تون باشیم و گپی بزنیم.

 

با شماره 09121943801 امیر علیپور می تونید به صورت شبانه روزی تماس بگیرید.

امیر علیپور

فیلمسازیمدیریت پیج اینستاگرام

ساخت کلیپ اینستاگرامقیمت تدوین کلیپقیمت تیزر تبلیغاتیقیمت ساخت کلیپقیمت ساخت کلیپ اینستاگرامقیمت فیلمبرداری کلیپقیمت فیلمنامه و سناریوقیمت موزیک ویدیوهزینه ساخت کلیپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *