چگونه در اینستاگرام معروف شویم؟​

چگونه در اینستاگرام معروف شویم؟​

در صورتی که میخواهید کسب و کار خود را با استفاده از مخاطبین بیشمار اینستاگرام رونق دهید یا طرفدار کسب شهرت و محبوبیت در فضای مجازی هستید اما نمی دانید از کجا باید شروع کنید،با ما همراه باشید

اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب در دنیا است که بسیاری از مردم از آن استفاده کرده و روزانه ساعات ها صرف گشت و گذار در بین مطالب و ویدیو های اینستاگرام میکنند.با بیشتر شدن آمار استفاده کنندگان و مخاطبان اینستاگرام، مسئله رقابت در محبوبیت و بازدید بیشتر از مطالب شما به وجود می آید. در حال حاضر سه کشور آمریکا، ژاپن و برزیل با داشتن چیزی نزدیک ۴۰ درصد کل کاربران به ترتیب صاحب بیشترین تعداد کاربران اینستاگرام در دنیا هستند.

  • اولین قدم برای محبوبیت صفحه اینستاگرام ، ساده سازی است! شما میخواهید بقیه راحت تر به صفحه شما دسترسی داشته باشند پس در ابتدا نامی ساده برای برای صفحه خود انتخاب کنید که در صورت جست‌وجو به راحتی پیدا شود . توضیحاتی که در قسمت "درباره "یا "بیو" مینویسید کاملا واضح و کوتاه و جذاب باشد تا خواننده در یک نظر یک بیوگرافی از شما درذهنش بماند.
  • قدم بعدی در محبوب کردن صفحه اینستاگرام ،شناساندن خودتان به بقیه است. برای عکس پروفایل از عکس خودتان استفاده کنید ضمنا از گذاشتن اشیا برای عکس پروفایل به شدت پرهیز کنید، زیرا باعث می‌شود کاربران به شما اعتماد نکنند.یکی دیگر از توصیه های ما این است که در مورد علایق شخصی خود صحبت کنید، با این کار افرادی که علایق شمارا دارند به سمت صفحه شما کشیده می شوند.
  • قدم سوم برای صفحه تان موضوع انتخاب کنید.(مثلا ورزش، آشپزی، کتاب، رنگ، لباس، طبیعت و ... ) داشتن موضوع واحد به کاربران کمک می کند تا مطالب مورد نیازشان را راحت تر پیدا کنند.داشتن دسته بندی برای موضوعات و عکس های به اشتراک گذاشته شده به مطالب صفحه شما نظم میدهد. و همچنین کمک به بهتر دیده شدن صفحه شما میان صفحات بقیه می شود.
  • قدم چهارم برای در محبوب کردن صفحه اینستاگرام این است که حتما مطالبی که استفاده می کنید ، خاص باشد. از مطالب دیگران کپی نکنید. خاص بودن مطلب باعث می شود تا بهتر در صفحه سرچ اینستاگرام در دسته بندی مربوطه بالا باشید. همچنین سعی کنید علاوه بر عکس، ویدیو درست کنید چون بازدید ویدیو بیشتر است.
  • پنجمین قدم در محبوب کردن صفحه اینستاگرام، سعی کنید عکس ها یا فیلم هایی که میگذارین ادیت یا ویرایش شده و با کیفیت بالا باشند تا انتقال مطلب به خوبی و بدون پارازیت انچام گردد.
  • ششمین قدم در راستای محبوبیت: سعی کنید همیشه فعال باشید ، مثلا در هفته حداقل 3 پست در صفحه اینستاگارم خود بگذارید تا به عنوان کاربر فعال شناخته شوید. این را هم درنظر بگیرید که روزی 100 پست منتشر کردن زیاده روی است و باعث می شود مطالب شما بی حد و اندازه زیاد شود و کاربر به مطلب قبلی سر نزند.
  • قدم هفتم یکی از مهمترین کار ها ،لینک کردن صفحات اجتماعی مختلف به هم میباشد.سعی منید در صفحات دیگر مثل یوتیوب ،تلگرام و .. فعال باشید و به جمعیت دوستان خود اضافه کنید.همچنین سعی کنید با دیگر صفحات ارتباط داشته باشید تا از صفحات آن ها نیز دوستانی به صفحات شما اضافه شوند.
  • آخرین و مهمترین قدم استفاده از هشتگ است.استفاده از هشتگ باعث می شود پست های شما بهتر دیده شود، در صفحه سرچ اینستاگرام توسط کاربرانی که جستجو می کنند راحت تر پیدا شود.و پست های شما دسته بندی درستی داشته باشند و بقیه بتوانند به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کنند.همچنین استفاده از هشتگ های ترند و محبوب و مرتبط با موضوع پست شدیدا توصیه می شود.
چگونه در اینستاگرام معروف شویم

اینستا گرام در دو نسخه نرم افزار موبایل و نرم افزار دسکتاپ برای کامپیوتر و لپتاپ وجود دارد. همچنین می توانید از نسخه تحت وب برای موبایل یا کامپیوتر استفاده کنید. استفاده از اینستاگرام در لپتاپ یا کامپیوتر محدودیت هایی دارد مثلا نمیتوانید پست بگذارید فقط می توانید عکس دیگران را مشاهده و لایک کرده و یا کامنت بگذارید.

عضویت در اینستاگرام بسیار ساده و بدون هزینه است. شما میتوانید با یک اکانت اینستاگرام کسب و کار کوچک برای خود راه اندازی کنید و یا صفحه ای برای تبلیغات وب سایت یا مغازه و شغل خود داشته باشید و با مشتریان خود نزدیک ترین ارتباط را برقرار کنید تا از نیاز ها ی آن ها با خبر و به روز باشید.

اکانت های ساخته شده در اینستاگرام در ابتدا برای عموم قابل مشاهده هستند. و تمامی کاربران اینستاگرام با سرچ کردن ای دی شما میتوانند عکس هایی که به اشتراک میگذارید ببینند.اگر دوست دارید فقط دوستان و آشنایان خود یعنی کسانی که شما انتخاب میکنید به صفحه شما دسترسی داشته باشند ؛ در قسمت تنظیمات  اکانت خود را پرایوت یا خصوصی کنید. . به این ترتیب تنها کسانی که با اجازه شما به صفحه اینستاگرام دسترسی دارند، می‌توانند عکس‌هایتان را مشاهده کنند.