تماس با امیر علیپور

اجاره استودیو کروماکی در تهران برای ضبط فیلم روزانه و ساعتی

اجاره استودیو کروماکی حرفه ای

با استودیوی کروماکی حرفه ای ما، بهترین و حرفه ای ترین ویدئوها را ضبط کنید!  استودیوی کروماکی طراحی و ساخته شده براساس استانداردهای پخش، مناسب برای ساخت و تولید فیلم سینمایی و فیلم کوتاه، تیزر و آگهی های تبلیغاتی، فیلم های مستند صنعتی شرکتی، عکاسی و سایر ویدئو ها است.

برای تهیه و ساخت انواع ویدئو به صورت حرفه ای می توانید از استودیو باران و در صورت نیاز از تجهیزات و عوامل حرفه ای آن به صورت ساعتی، روزانه، و قراردادی استفاده نمایید.

تهیه ویدئوها با  پرده ی سبز کار ساده ای نیست و نیاز به تخصص و تجهیزات خاص خود دارد و ما در استودیو باران تمام امکانات و نیز در صورت درخواست شما، عوامل فنی را برای تهیه انواع فیلم برای شما فراهم کرده ایم.

ما گروه رسانه ای متشکل از فیلمسازان، کارگردانان، عوامل ضبط و تدوین و نویسندگان حرفه ای با سال ها تجربه و رزومه ی موفق در تهیه و ساخت بهترین ویدیوهای تبلیغاتی، تجاری و محتوای شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام هستیم، شما می توانید با تعیین وقت قبلی از تجهیزات و عوامل استودیو ما استفاده کنید.

استودیوی حرفه ای پرده سبز ما برای ضبط انواع ویدئو های آموزشی، آگهی های تبلیغاتی، تجاری، سرگرمی و فیلم های کوتاه و بلند کارایی دارد و به سادگی می توانید ویدئوهای آموزشی، مصاحبه‌ها، بخش‌های خبری، ویدیوهای شرکتی و موارد دیگر را ضبط نمایید.

با استودیوی کروماکی حرفه ای ما

انواع دوربین های حرفه ای

تجهیزات صدابردای و انواع میکروفون

انواع تجهیزات نورپردازی

اتوکیو

ابعاد استودیو کروماکی :

طول: 13 متر

عرض: 13متر

ارتفاع: 5 متر

امکانات :

پارکینگ

آشپزخانه

سرویس بهداشتی

تهویه مطبوع

استودیو تلویزیونی، فیلمسازی و پخش زنده در تهران

تمامی امکانات و تجهیزات برای ساخت و تولید انواع برنامه های تلویزیونی و اینترنتی در دسترس شماست، شما عزیزان می توانید انواع برنامه های پخش زنده، فیلم ها، موزیک ویدئو و سایر تولیدات تصویری را با هماهنگی قبلی با گروه رسانه باران تهیه و پخش کنید.

کارگردانی و سوئیچینگ استودیو تلویزیونی تهران

قیمت و شرایط اجاره استودیو کروماکی :

آفیش روزانه به مدت 12 ساعت از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر می باشد و خارج از ساعات مذکور ( قبل از ساعت 8 صبح و یا بعد از ساعت 8 بعد از ظهر ) به ازای هر ساعت هزینه اضافه حضور دریافت خواهد شد.

آفیش ساعتی هم از لحظه ورود اولین فرد گروه و تجهیزات تا خروج آنها به صورت ساعتی محاسبه می شود.

در صورتیکه برای فیلمبرداری نیاز به ورود وسیله نقلیه به داخل سالن اصلی استودیو باشد، به مبلغ اصلی ورودیه موتور یا ماشین نیز اضافه خواهد شد.

در استودیو به صورت روتین دیوارهای استودیو سبز و سفید است، در صورت نیاز به بلک باکس، گروه بایستی هزینه اجاره پرده سیکلو و موکت مشکی را پرداخت نماید.

شایان ذکر است رزرو استودیو با پرداخت حداقل 50% هزینه استودیو میسر خواهد بود.

تجهیزات صدابرداری و عوامل صدابرداری

تجهیزات صدابرداری

سایر بخش های استدیو

اتاق گریم استودیو فیلمسازی حرفه ای در تهران
رژی و سوئیچینگ استودیو تلویزیونی تهران
اتاق وی آی پی استودیو تلویزیونی، فیلمسازی و پخش زنده در میدان ونک تهران

استودیو کروماکی چه کمکی به ما می کند؟

فناوری پرده ی سبز برای چندین دهه در صنعت سینما و ضبط انواع ویدئوها استفاده می شود. با استفاده از یک پرده سبز ترکیب شده با فناوری کروماکی (Chroma Key) می‌توانیم طیف وسیعی از پس‌زمینه‌های متحرک و سه بعدی را در فیلم های تولیدی شما قرار دهیم. استفاده از عناصر گرافیکی و پرده سبز به ساخت ویدئوهای زیبا و تعامل با مخاطبان کمک می کند و پیام را به روشی واضح و تاثیرگذار منتقل می کند. استودیوی صفحه سبز ما، مستقر در تهران، قابلیت استفاده برای یک پروژه مستقل یا به عنوان بخشی از یک تولید بزرگتر را دارد. ما می توانیم با شما همکاری کنیم تا بهترین و با کیفیت ترین ویدئوها را ضبط و منتشر نمایید.

 

استودیو تلویزیونی، فیلمسازی و پخش زنده در تهران

در هر ساعت از شبانه روز می تونی با ما تماس بگیری

(واتساپ / اینستاگرام) :  09121943801 امیر علیپور

امیر علیپور

برخی از برنامه های ضبط شده در استودیو

در هر ساعت از شبانه روز می تونی با ما تماس بگیری (واتساپ / اینستاگرام) :  09121943801 امیر علیپور

برخی از برندها

ایونت هواوی
گروه کارخانجات سیرنگ
برنامه اهالی شب شبکه 4
استودیو ضبط و فیلمبرداری کافه آپارات
برنامه اینترنتی و پخش زنده لایو آن ایر در استودیو تهران