ایده و فیلمنامه ساخت کلیپ طنز سس ماست اینستاگرام

ساخت کلیپ اینستاگرام با ایده و فیلمنامه

ساخت کلیپ اینستاگرام با ایده و فیلمنامه


خیلی از انسان ها سالها می گردن تا ببین و بفهمن توی چی استعداد دارن، اما کارهایی هستند که نبوغ خاصی نمی خواد و فقط باید انجام داد.

به چند دلیل پیشنهاد می کنم برای ساخت کلیپ طنز اینستاگرام از سس ماست شروع کنین و به درآمدهای فوق العاده بالای اینفلوئنسری برسید:

  • کوتاه بودن: کم گوی و گزیده گوی چون دُر
  • موزیکال و ریتمیک: موزیک سوسماز ریتم و جذابیت خاصی داره
  • جملات قصار: جملات بزرگان، مونولوگ ها، لطیفه های کوتاه و … همیشه طرفداران زیادی داشته
  • موج سواری: سوار موج، جز و مد های دوره ای بشین
  • کم هزینه و بودجه کم (Low Budget) : فیلمسازی پر هزینه و زمان بر است
  • کم پرسوناژ: برای ساخت به تعداد کمی بازیگر و عوامل نیاز دارد
  • ساخت راحت: تدوین خاصی ممکن است نیاز نباشد، بخاطر تعداد کم شخصیت و کارکتر زمان کمی برای ساخت نیاز دارد
  •  و …

افراد اسمارت، شارپ و باهوش همیشه دنبال همین دلایل و توجیحات هستند تا کارو با انگیزه شروع و انجام بدن. اما اگر درآمدهای 200 میلیون تا میلیاردی اینفلوئنسرها رو در نظر بگیرید، این انگیزه ها صد چندان می شه و دیگه دنبال بهانه و ترس از شکست و … نمی گردین.

ساخت کلیپ اینستاگرام

ساخت کلیپ اینستاگرام

 

ما دقیقا چیکار می کنیم:

هر بخشی که شما نیاز داشته و یا گیر کرده باشید، ما راه حل داریم.

ایده و فیلمنامه: ما بهترین نویسنده ها رو داریم که فیلمنامه های سینمایی، تلویزیونی، رادیویی، کلیپ های اینستاگرامی و  … می نویسن و حتی دکترای ادبیات هستند. و با شما صحبت می کنن و موضوعاتی که دوست داری، مسائل روز، امکانات و تجهیزاتی که در اختیار داری، لوکیشن ها و … می پرسن و یک یا چند ایده بهت می دیم و هر کدوم که انتخاب کردی، فیلمنامه کامل و متن تقدیم می کنیم.

عوامل: اگه پارتنر و همبازی و یا بازیگر خانم و آقا نداری … ما گروه بزرگی از عاشقان بازیگری داریم که از هر سنی و شخصیتی هستند. از بچه تا پیرمرد و پیر زن، از خوشتیپ تا قد کوتاه، ریشو و …

صدا و نور: اگه کلیپ هایی که می سازی، صدای خوبی نداره و دنبال رفع این مسئله هستی، ما بهترین تجهیزات صدا و صدابردار حرفه ای داریم.

لوکیشن و اکسسوار: اگه دنبال ویلا، خونه، دفتر، رستوران، خونه قدیمی و … هستی، ما بهترین لوکیشن ها برای هر نوع سلیقه از شیک ترین و مجلل ترین تا خرابه و … داریم. اگر دنبال تجهیزات صحنه و لباس و … هستی، ما کامل در اختیار داریم.

ساخت کلیپ و تدوین: هر شهر و با هر امکاناتی که باشی، ما از صفر تا انتشار و بعد از انتشار باهات هستیم تا به مخاطب میلیونی، معروفیت و … که دنبالش بودی، برسی.

گروه ساخت کلیپ: مثل شما هم بودند کسانی که به ما برای ساخت کلیپ طنز و محتوای اینستاگرامی مراجعه کردند، ما گروهی ساختیم که بتونیم با مشارکت این افراد فعال، خوش ذوق، با انگیزه به دوستانی که اهداف بلندی در فضای مجازی و تاثیرگذاری در جامعه هستند، را بیشتر و بیشتر کنیم.

خاص و متفاوت: فیلم و کلیپ های خارجی و ایرانی رو دیدین. خارجی ها فیلم های بیگ پروداکشن و داستان های خاص می سازن، ایرانی هم کلا توی یه آپارتمان می سازن!! ما با درک این موضوع از لوکیشن خاص و بزرگ، تا موضوعات یونیک همه و همه رو درک کرده و در کارهامون بهره می گیریم تا شما و فیلم تون خاص و جذاب بشن.

انتشار گسترده: شاید خودتون یا گروه های دیگه هم براتون بتونن کلیپ بسازن، اما بهترین کلیپ هم اگر دیده نشه و به دست مخاطب رسونده نشه فایده ای نداره و نمیتونه باعث پیشرفت و شناخته شدنت بشه. تیم ما با پخش گسترده کلیپ شما در اینستاگرام و شبکه های مجازی دیگه، براتون مخاطب میلیونی میاره.

 

نبوغ، کاریزما، احترام اجتماعی و … برات می سازیم، قهرمان.

09121943801 امیر علیپور (شبانه روزی)

امیر در واتساپ / امیر در اینستاگرام

ساخت کلیپ اینستاگرام با ایده و فیلمنامه

ساخت کلیپ اینستاگرام با ایده و فیلمنامه

به شما کمک می کنیم تا با دوستان و بستگان خود بخندید و ملتی و نسل هایی رو بخندانید.

 

فیلمسازی

ایده برای ساخت کلیپ خنده دارساخت کلیپ طنزساخت کلیپ طنز اینستاگرامساخت کلیپ طنز سس ماست اینستاگرامکلیپ سس ماستکلیپ طنزکلیپ طنز سس ماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *